Über uns

Hast Du schon genug von Massentouristik? Suchst Du nach Ruhe und Stille? Bist Du ein Reisender, der mehr als alle Anderen sehen will? Bist Du an aktiver Erholung interessiert? Brauchst Du Hilfe bei Reiseveranstalltungen und Polenexpeditionen?

Du hast die richtige Adresse erreicht!

Ich lade Sie herzlich zum Besuchen der agrotouristischen Wirtschaft U Czarta ein. Die Landwirtschaft ist auf dem Gelände des landschaftlichen Parks des Bobertaues, in malerischem Dorf Modrzewie bei Wlen, unter der Nummer sieben, gelegen.

GPS: N 51,0023651 E 15,7073249

Internet acces via WiFi

NEW!!Canoes renting.

More photos on gallery

Wir garantieren Einquatierung auf dem Campingplatz. Wir machen auch zur Zeit Übernachtungsplätze in drei Gästezimmer bereit.

Auf dem Gelände unserer Landwirtschaft befindet sich auch ein Teich und ein Bächlein.

Diejenigen, die Aktivität mögen und Lust darauf haben, interessante Orten in der Umgebung zu besuchen, werden auch nicht über die Mangel an Sehenswürdigkeiten enttäuscht sein.

Cezary Miklas
Modrzewie 7
59-610 Wleń
tel mobil+48 603 604 646
www.facebook.com/uczarta

Jak najszybciej dojechać do wsi Modrzewie od strony Wrocławia/Bielan Wrocławskich:

Długość trasy około 119km.

1.Na autostradzie A4 koło Wrocławia/Bielany wjechać na kierunek Jelenia Góra/Legnica

2.Jechać autostradą około 69km do drugiego zjazdu przy Legnicy.

3.Zjechać z autostrady i skręcić w prawo na Złotoryję. Jechać około 23km , aż za Złotoryję (kierunek Jelenia Góra).

4.Około 1,5km za Złotoryją (za przejazdem kolejowym) skręcić w prawo na Jerzmanice-Zdrój.

5.Po około 0,9km skręć w lewo (kierunek Lwówek Śląski).

6.Jechać około 5,3km Do miejscowości Pielgrzymka, następnie skręcić w lewo (kierunek Proboszczów).

7.Jechać około 7,4km do Proboszczowa (na skrzyżowaniu za Pielgrzymką prosto, nie na Sobotę). Za szkołą i kościołem w Proboszczowie (po prawej stronie) skręcić w prawo (kierunek Bełczyna).

8.Jechać około 4km do miejscowości Bełczyna.

Jadąc z Proboszczowa do Bełczyny po prawej stronie będziemy mieli widok na Ostrzycę Proboszczowicką. Jest to wygasły wulkan o charakterystycznym stożkowym kształcie, zwany "Polską Fuji Jamą". Wysokość 501 mnpm. Jest to najwyższe wzniesienie w powiecie legnickim.

9.W Bełczynie na skrzyżowaniu jechać prosto. Wjeżdża się na kawałek wyboistej drogi pod górę i dojeżdża nią po około 150 metrach do głównej na którą skręca się w prawo.

10.Jechać około 6,5km przez miejscowość Bystrzyca i dojechać do skrzyżowania we Wleniu przed mostem.

11.Na skrzyżowaniu przed mostem skręcić w lewo i po 150 metrach znowu w lewo (kierunek Modrzewie)

12.Jechać około 2,5km prosto. Po prawej stronie powinno być już widać moje gospodarstwo.

Za wyjątkiem krótkiego 50 metrowego odcinka drogi za Bełczyną we wszystkich wioskach jest położony nowy asfalt więc jedzie się gładko i przyjemnie. Trzeba uważać na odcinku Proboszczów - Bełczyna. Droga jest wąska i w miarę prosta ale widoczność ograniczona. Nakeży jechać w miarę powoli, żeby zdążyć zjechać i wyminąć się z pojazdem jadącym z naprzeciwka. Za Bełczyną jadąc pod górę jest dość ostry zakręt w lewo, często jest tam piasek na jezdni więc należy również uważać. Dotyczy to szczególnie motocyklistów.

UWAGA! Większość nawigacji nie zna drogi Proboszczów-Bełczyna i każe jechać okrężnymi trasami. Na tym odcinku lepiej nie sugerować się nawigacją satelitarną, tylko jechać według opisu.